flag

UA

Монтаж світлодіодної стрічки

Встановлення та підключення світлодіодної стрічки Київ: ціни 2022 і особливості

Світлодіодна стрічка, або led стрічка – це чудова опція для освітлення та дизайну приміщень. З’явившись на ринках відносно недавно, світлодіодна стрічка вже завоювала популярність простотою монтажу і яскравістю освітлення. Установка світлодіодної стрічки Київ – це швидко і зручно. Підсвічування в інтер’єрі квартири або приватного будинку, тут можливості світлодіодних стрічок безмежні.

Ще одна беззаперечна перевага світлодіодних стрічок – їхня вартість варіюється на будь-який гаманець. Наші розцінки на послуги монтажу всіх видів світлодіодних стрічок також демократичні та доступні:

Розцінка на монтаж світлодіодної стрічки

Вид робіт Од. вим. Ціна (грн.)
Монтаж світлодіодної стрічки шт. 60
Підключення блоку для лед стрічки шт. від 140
Прокладка кабелю шт. 130
Установка вимикача шт. 125

Види світлодіодних стрічок

По суті, світлодіодна стрічка – це гнучка смужка, на якій розташовані плати світлодіодів. Саме завдяки гнучкості й досягаються унікальні ефекти світла – монтаж світлодіодного підсвічування Київ простий, таку стрічку можна розташувати де завгодно, адже її зворотний бік – самоклейний. Чим же відрізняються стрічки?

Вони відрізняються за:

1) кольоровою гамою;

Стрічки бувають білі, одного кольору або різнокольорові. Різнокольорові позначаються буквами RGB – red, green і blue, тобто позначають червоний, синій і зелений кольори в стрічці. Встановлення RGB стрічки проводиться так само, як і одноколірної. Біле світло може бути теплим, холодним або нейтральним.

2) кількістю та видом світлодіодів;

Що більше на стрічці світлодіодів, то яскравішим буде світло. На погонний метр стрічки їх може бути від 30 до 240 штук. Також розмір самого діода впливає на інтенсивність світла – вони бувають від 4 до 50 мм у довжину. Від розміру світлодіода залежить ширина смужки.

3) потужністю і напругою;

Потужність стрічки – ще один фактор, що визначає яскравість освітлення. Діапазон потужності стрічки від 2,4 до 44 ват на погонний метр. Залежно від напруги підбирається відповідний блок живлення. Чим менша напруга – тим довший термін служби стрічки.

4) ступенем захисту;

Найпростіші стрічки – відкритого типу. Це означає, що світлодіоди нічим зверху не прикриті, і можуть піддаватися запиленню або впливу вологи. Монтаж світлодіодного підсвічування Київ відкритого типу підійде для меблів або елементів дизайну, що виконують декоративну роль. Вони встановлюються там, де немає механічного навантаження і несприятливого зовнішнього впливу.

Стрічки закритого типу укладені в прозору оболонку. Оболонка може бути товстою або тонкою, і від цього також залежить захищеність стрічки. Є стрічки, які можна монтувати у вологому середовищі – ванна кімната, сауна, басейн. А є види, які встановлюються на сходинках, і їм не страшні удари і пошкодження.

Установка світлодіодної стрічки Київ

Місто Київ сяє підсвіткою стрічок різних видів: на висотних будівлях, вивісках і рекламних щитах. Але навіть якщо ви живете у квартирі або в приватному будинку – для нашої компанії не перешкода змонтувати світлодіодну стрічку у вашій оселі.

Світлодіодні стрічки встановлюються для підсвітки:

  1. стель, стін, карнизів;
  2. кухонних гарнітурів, шаф та інших меблів;
  3. сходів, плінтусів, підлог.

Також стрічки використовуються у всіляких дизайнерських задумах, там де потрібне підключення світлодіодної led-стрічки Київ. Види багатобарвних стрічок, які мають контролер і пульт управління, здатні створювати динамічне світло – хвилі, що біжать, або мерехтіння. Відсутність нагрівання і пластичність стрічок дає змогу декорувати ними практично будь-які поверхні в інтер’єрі. Також немає обмежень щодо довжини стрічок – їх випускають довжиною по 5 метрів, і їх можна як різати на шматочки в спеціально маркованих місцях, так і з’єднувати з різної довжини шматків.

Винятково ефектно підсвічування стрічками виглядає у дворах приватних будинків. Їх можна використовувати доповненням до вже наявних джерел світла або самостійним освітленням. Підключення світлодіодної стрічки Київ не викликає жодних труднощів на фасадах будівель, уздовж садових доріжок і парканів.

Світлодіодні стрічки – це інноваційний, безпечний і простий спосіб зробити світлим ваш будинок. Якщо потрібна допомога у виборі та монтажі світлодіодної стрічки – сміливо звертайтеся до нас, фахівці нашої компанії будуть раді вам допомогти.

ШУКАЄТЕ ЧЕСНИХ І НАДІЙНИХ ЕЛЕКТРИКІВ?

Найкращі майстри електрики це ми!

Призначте виклик у зручний для вас час через онлайн форму

Телефонуйте просто зараз

(099) 470-82-19