flag

UA

Прокладання кабелю

Укладання кабелю Київ: ціна, особливості

Укладання кабелю – одна з основних послуг, що надаються організаціями, які спеціалізуються на електромонтажних роботах. Сьогоднішні кабельні лінії є можливість прокладати в землі та вздовж стін, у спеціальних тунелях або на естакадах. Але як би не проводився монтаж кабельних ліній, супутні роботи завжди повинні мати розумну вартість.

Прокладка кабелю Київ ціна

Щоб уточнити загальну вартість послуг, вивчіть прайс-лист на прокладання кабелю. вартість формуються накопичувальним методом з урахуванням:

 • відстань, на якій має бути проведена лінія;
 • тип кабелю (1, 2, 3, 4, 4, 5 жильний або екранований);
 • метод протягання (відкритий, на ізоляції, в лотку, гофрі, підвісний, у кабельному або трубному коробі);
 • комутаційні варіанти підключення (клеми, обтискачі, припій, заливна втулка);
 • тип застосовуваної труби (гофрована, ПВХ або металева труба);
 • розводка розподільчих коробок, вимикачів, і коробок розеток.

У тариф на прокладання кабелю входять також роботи з прокладання кабельних каналів (електроканалів), кабельних лотків, свердління або штроблення стін. Можете ознайомитися з нашим прайсом:

Вид робіт Од. вим. Ціна (грн.)
Прокладання кабелю до 2,5 мм2 у готову штробу м.п 20
Прокладання кабелю до 10 мм2 у готову штробу м.п 30
Прокладання кабелю понад 10 мм2 м.п дог.
Прокладання кабелю до 2,5 мм2 у гофротрубі/трубі м.п 25
Прокладання кабелю до 10 мм2 у гофротрубі/трубі м.п 35
Прокладання кабелю до 2,5 мм2 у коробі м.п 25
Прокладання кабелю до 10 мм2 у коробі м.п 35
Встановлення підрозетника в готовий отвір м.п 30
Штроблення стін м.п. від 45

Укладання кабелю особливості

Ключовим фактором, який впливає на вартість електромонтажних і підготовчих робіт, є рівень складності кабельної траси. Присутність перешкод, складність місцевості, присутність точок перетину з транспортними магістралями і сторонніми комунікаціями – все це тією чи іншою мірою позначається на вартості прокладання кабелів у землі. Усе це впливає, у напрямок збільшення цього параметра.

Для цього потрібно виробити трасу прокладання кабелю. Природно, що при укладанні по прямій її знадобитися менше. Але, на жаль, це не завжди можливо. Під час прокладання траси бажано оминути:

 1. Проходження поблизу великих дерев. Необхідно прокладати доріжку на відстані не менше метра від великих дерев. Якщо раптом дерево росте прямо на колії, необхідно обійти його по дузі або близьким до нього шляхом. Взагалі оптимальна відстань 1,5 м. Якщо раптом така дуга не влазить у майданчик, можна прорити невеликі траншеї по обидва боки від дерева, вбити між ними металеву трубу і протягнути в неї кабель.
 2. Дуже бажано оминати місця з великим навантаженням: парковок, місця руху асенізаційної машини, доріжок для пішоходів тощо. Д. Такі ділянки можна обійти по периметру.
 3. Якщо неможливо уникнути місць із підвищеним навантаженням, застосовуються футляри для поліпшення захисту. Також обрешітки потрібні на стику з водовідвідними каналами, на стику водопровідних, газових та інших комунікацій. Якщо десь існують ділянки траси з заглибленням траншеї менш як 50 см або в місцях, де неможливо було видалити тверді предмети (колишній фундамент, велике каміння тощо), варто скрізь поставити захисний футляр.
 4. У разі якщо траса підземного кабелю йде вздовж фундаменту, вона повинна бути в проміжку не менше 60 см. Прокладання кабелю в землі поруч із фундаментом заборонено – рух ґрунту або будівлі може призвести до пошкодження лінії електропередачі.
 5. Бажано уникати перехрещування з іншими кабелями. Якщо немає можливості обійти перехрестя, тоді обидва кабелі мають бути в корпусі. Вони мають виходити щонайменше на 1 метр за місце з’єднання в обох напрямках, а кабелі слід розташувати не менше ніж на 15 см один над одним.

Якщо не вийшло уникнути всіх труднощів – не страшно. У цих зонах можна прокласти кабель не по землі, а в гофрованій, поліетиленовій або металевій трубі. Їх називають футлярами. У разі застосування кількох металевих трубок у ряд їх необхідно зварювати. Це зроблено для того, щоб стики не пошкодили оболонку.

ШУКАЄТЕ ЧЕСНИХ І НАДІЙНИХ ЕЛЕКТРИКІВ?

Найкращі майстри електрики це ми!

Призначте виклик у зручний для вас час через онлайн форму

Телефонуйте просто зараз

(099) 470-82-19