flag

UA

Установка автоматів

Встановлення автоматів Київ – ціна 2022, аспекти

На сьогоднішній день побутова техніка представлена величезною кількістю досить енергоємних пристроїв, що зробила наше життя набагато комфортнішим. Однак є недолік – через підвищену витрату енергоресурсів проводка переносить навантаження, яке не завжди витримує.

Щоб уникнути загоряння, існують спеціальні автоматичні захисні пристрої, які виконують свою функцію за однієї умови – вони мають бути в ідеальному стані. Навіть якщо запобіжний пристрій новий, але має поганий контакт, це вже становить небезпеку. І ви маєте реагувати негайно, а не в разі виникнення іскри в проводці або поломки обладнання.

Монтаж автоматів Київ

Ці пристрої не ремонтуються і не оновлюються. Причина тому – досить складна схема, до того ж купівля нових автоматів коштуватиме недорого. Здебільшого, якщо цей пристрій вийде з ладу, його просто замінюють новим з такими ж параметрами, тобто з однаковим номіналом, класом.

Що відбувається, коли до роботи залучається випадкова людина, яка розуміється на електриці на аматорському рівні – замінює запобіжник і, можливо, пакетник. Але здебільшого, в більшості випадків цього буде недостатньо, особливо якщо ви маєте справу із застарілим обладнанням.

Установка автоматів Київ

У комплекс робіт зі встановлення автомата входить:

 • щодо визначення навантаження у квартирі;
 • підбір захисного пристрою з потрібними параметрами;
 • заміна DIN-рейки;
 • підключення живлення і навантаження;
 • перевірка якості елементів кріплення (кліпси на запобіжнику, гвинти кріплення);
 • з’єднання жил кабелю;
 • контрольне випробування електричного пристрою.

Залежно від обсягу та виду електричних робіт розраховується їхня вартість. Пропонуємо наш прайс-лист:

Вид робіт: Ціна (Грн)
Установка Автомата однополюсного 100
Установка Автомата двополюсного 120
Установка Автомата триполюсного 150

Коли може знадобитися заміна захисного пристрою – найчастіше стає неминучим звернення до майстра, коли під час роботи будь-якого пристрою підвищеної потужності автомат сам по собі відключається. Часто заміна запобіжного пристрою означає також установку нового лічильника.

Чому оптимальне рішення звернутися до нас

Найкраще рішення – звернутися в нашу спеціалізовану службу. У нас працюють тільки кваліфіковані майстри, які мають знання, досвід і навички. З огляду на це, замовлення виконується швидко, його якість відповідає всім стандартам і правилам безпеки.

У нас електрики знайомі з останніми моделями диференціальних вимикачів, вони вміють встановлювати запобіжники з двома і трьома фазами, наші фахівці чудово розбираються в ситуаціях, навіть якщо мають бути роботи унікальної складності.

Плюси нашого сервісу в такому:

 • Моментальне реагування на виклик.
 • Ознайомчий виїзд не оплачується замовником.
 • Професійна оцінка нашого майстра про стан обладнання та навантаження на нього.
 • Інформування замовника про можливі рішення проблеми.
 • Надаємо знижку 10%

На виконані роботи дається гарантія, хоча якість завжди на найвищому рівні. Останнє – один із головних плюсів замовлення послуг у нас.

Фахівці нашого сервісного центру запропонують вам усі необхідні послуги з електромонтажу, під’єднання запобіжників, встановлення диференціальних вимикачів і з’єднувальних кабелів. Ми виконуємо роботи у зручний для замовника час. Пропонуємо гарантії якості послуг.

ШУКАЄТЕ ЧЕСНИХ І НАДІЙНИХ ЕЛЕКТРИКІВ?

Найкращі майстри електрики це ми!

Призначте виклик у зручний для вас час через онлайн форму

Телефонуйте просто зараз

(099) 470-82-19