flag

UA

Установка датчиків руху

Установка датчиків руху Київ

З огляду на неухильну тенденцію збільшення вартості електроенергії, багато жителів будинків замислюються про різні методи економії. Сервіс “Електрик в Києві” здійснює монтаж датчиків руху, що допоможе заощадити витрату електроенергії завдяки автоматичному ввімкненню і вимкненню світла.

Всі сучасні системи управління світлом надають можливість не тільки комфортного управління джерелом освітлення, а й непоганої економії. Встановлення датчиків руху є розумним і доцільним рішенням, цей елемент характеризується невеликою вартістю і доступний для сімей з різним рівнем достатку. Сервіс “Електрик в Києві” здійснює підключення датчиків руху, як у під’їздах, так і на території заміських ділянок. Економія на електроенергії може становити досить чималу суму, що неодмінно відіб’ється на бюджеті вашої родини.

Ціни на монтаж датчиків руху

Вид робіт Од. вим. Ціна (грн.)
Установка датчиків руху шт. від 150
Прокладка кабелю м.п. від 20

Монтаж датчика руху, як запорука економії

Зробивши правильний вибір датчика руху, з’являється можливість зробити свою квартиру або будинок розумнішим і зручнішим. Звертаючись до сервісу “Електрик в Києві” ви отримуєте високоякісні послуги за прийнятною вартістю. Ми з упевненістю готові сказати, що можемо впоратися із завданням мало не будь-якого рівня складності. У нас є багатогранний досвід роботи в цій сфері, тому встановлення датчиків руху в під’їзді або будинку за складних умов експлуатації для нас не є проблемою.

Незалежно від складності поставленого завдання, фахівець сервісу “Електрик в Києві” запропонує вам нестандартне рішення проблеми, яке обов’язково допоможе в досягненні поставленої мети. З огляду на всі аспекти і побажання замовника, фахівець підкаже, де краще буде здійснити монтаж цього елемента, щоб дизайн приміщення, будинку або під’їзду залишився незмінним після проведення монтажних робіт.

Важливим залишається фактор присутності домашньої тварини, через який датчик руху може також автоматично спрацьовувати. У такому разі фахівець проведе калібрування і налаштування елемента таким чином, щоб він не спрацьовував на рухи тварини. У наданому асортименті є датчики руху з інтегрованим режимом ігнорування, що унеможливлює спрацьовування елемента під час переміщення домашнього улюбленця. Також професіонал допоможе визначити найбільш активні області переміщення в будинку або квартирі, тим самим звести до мінімуму розміри “мертвих зон”.

Як правильно обрати датчик руху

Встановлення датчиків руху, ціна на які в сервісі “Електрик в Києві” мінімальним чином відобразиться на вашому бюджеті, допоможе заощадити на електроенергії. Але щоб елемент працював максимально ефективно, його необхідно правильно вибрати, при цьому враховуючи деякі експлуатаційні характеристики. Елемент реагування є головним у приладі, залежно від нього всі датчики руху поділяються на:

  • Ультразвукового типу. Сканують область у діапазоні своєї дії;
  • Інфрачервоного типу. Проводять сканування області на виділення тілом людини або тварини теплових хвиль;
  • Мікрохвильового типу. Сканування засноване на електромагнітних сигналах.

Крім цього є і комбіновані елементи, які поєднують у собі властивості перерахованих вище моделей. Принцип дії комбінованого датчика ґрунтується на обчисленнях інтегрованого мікропроцесора, що дасть змогу звести ймовірність помилкових спрацьовувань до мінімуму. Зазвичай комбінованими датчиками виступають суміжні контролери інфрачервоного та мікрохвильового типу.

Довіряйте професіоналам

Як можна помітити, цей елемент складно назвати простим. Є безліч нюансів, які необхідно враховувати не тільки під час вибору, а й на момент проведення установки. Саме з цієї причини цей спектр робіт повинен проводитися кваліфікованими фахівцями. Встановлення датчиків руху в Києві від сервісу “Електрик в Києві” допоможе вам у цьому питанні, надасть вичерпну консультацію, допомогу у виборі та можливість подальшого технічного обслуговування елемента.

ШУКАЄТЕ ЧЕСНИХ І НАДІЙНИХ ЕЛЕКТРИКІВ?

Найкращі майстри електрики це ми!

Призначте виклик у зручний для вас час через онлайн форму

Телефонуйте просто зараз

(099) 470-82-19