flag

UA

Установка і ремонт електролічильника

Установка і ремонт електричного лічильника Київ: ціни та особливості.

Монтаж електричного лічильника передбачає якісне виконання роботи для подальшої надійної служби. У разі невиконання технічних вимог щодо встановлення або ремонту лічильника, на регулярній основі можуть виникати перебої з електрикою. Для того, щоб встановити електричний лічильник у квартирі, рекомендовано користуватися послугами профільованих фахівців. Часто буває так, що електричний лічильник просто виходить з ладу, або трапляється поломка, через що накручується додаткова вартість комунальних витрат. Щоб не переплачувати додаткові кошти, потрібно своєчасно усувати неполадки, що виникли, або робити повну заміну лічильника.

Актуальні ціни на надання послуг

Ціна на встановлення електричного лічильника і ремонт у 2022 році може відрізнятися залежно від складності та типу поставленого завдання.

Актуальні ціни на весь спектр послуг представлені в таблиці:

Вид робіт Од. вим. Ціна (грн.)
Установка однофазного лічильника шт. від 500
Установка трифазного лічильника шт. від 700
Установка автомата шт. від 100
Штроблення стін шт. від 35
Прокладка кабелю шт. від 20

Порівнявши ціни, можна зрозуміти, у скільки обійдеться кожна конкретна послуга і скласти подальший план дій. Варто зауважити, що встановлення електролічильника в Києві – одна з найпопулярніших послуг з підключення електроенергії в будинки і квартири. Тому, для забезпечення безперебійної роботи, рекомендовано своєчасно проводити необхідні маніпуляції для догляду та ремонту обладнання, в разі потреби.

Причини заміни лічильників електроенергії

Найчастіше питання заміни виникає у власників старих лічильників, які не витримують загального навантаження мережі. Оскільки кількість приладів електроенергії постійно збільшується і модернізується, з’являються більш потужні холодильники, пральні машини та інші побутові предмети, які потребують підключення до мережі, лічильник може просто не витримати навантаження. Від цього відбувається перегрів, внаслідок чого він просто виходить з ладу.

У такому разі, очевидно, що потрібно ставити новий, потужніший лічильник електроенергії. Однак, досить часто споживачі бажають провести заміну лічильника з метою економії. У нових варіаціях є двотарифні прилади, які нараховують різну кількість електроенергії залежно від часу доби (день/ніч). Відповідно, це працює як додатковий спосіб заощадити гроші на довгостроковій перспективі.

Є найпопулярніші причини, через які користувачі бажають зробити заміну:

  • Вихід з ладу, з тривалим накручуванням диска лічильника. Відбувається, коли при вимкнених приладах, лічильник сам накручує тариф;
  • Старіння лічильника за техпаспортом;
  • Пошкодження пломби або самого лічильника;
  • Рекомендаційні листи енергозберігаючих компаній;
  • Перехід на більш вигідні тарифи.

Своєчасний ремонт електролічильника в Києві дасть змогу не тільки усунути несправність, а й заощадити на наступних замінах у разі екстреної поломки лічильника.

Вимоги щодо встановлення та експлуатації електролічильника

Часто можна почути думку, що під час здійснення заміни та встановлення електролічильника, головне залишити пломбу неушкодженою для проведення наступних актів технічної перевірки. Однак компанії з енергозбереження можуть дати відмову на заміну лічильника, навіть якщо дотримано перелічених правил. Основний момент, на який потрібно звернути увагу – виконання електромонтером базових вимог для обліку та контролю споживаної енергії.

Решта вимог мають радше рекомендаційний характер. Для того, щоб продовжити термін служби лічильника, рекомендовано тримати його опломбованим у добре захищеному від вологи і будь-яких інших механічних пошкоджень місці. У разі порушення початкового опломбування, такий лічильник потребує негайної заміни. Це пов’язано з бажанням самих користувачів платити менше за послуги з надання електроенергії.

Будь-який спосіб самостійного втручання в роботу лічильника може вивести його з ладу, після чого компанія, через яку постачається електроенергія, має право відключити користувача від загальної мережі енергоспоживання. Щоб такого не сталося, рекомендовано спочатку ставити двотарифні лічильники.

ШУКАЄТЕ ЧЕСНИХ І НАДІЙНИХ ЕЛЕКТРИКІВ?

Найкращі майстри електрики це ми!

Призначте виклик у зручний для вас час через онлайн форму

Телефонуйте просто зараз

(099) 470-82-19