flag

UA

Установка і ремонт розеток

Установка, Монтаж і ремонт розеток Київ – розцінки та особливості.

Сучасне життя неможливо уявити без електрики. З кожним роком збільшується кількість побутових приладів і разом з ними потреба в якісних електроустановочних виробах, у розетках. Не так давно було достатнім наявність однієї, двох розеток на кімнату. За потреби можна було скористатися подовжувачами або розгалужувачами. Але зараз кожна квартира або офіс переповнений електричною технікою, і використання декількох приладів від одного джерела живлення стає небезпечним і не зручним. Тому стала затребувана послуга – встановлення розеток і вимикачів Київ.

Установка розетки Київ – ціна 2022

Коли йдеться про безпеку будинку, ціна встановлення розетки відходить на другий план. Але виконання якісних і швидких послуг з електромонтажу не завжди є дорогим задоволенням. У перевірених компаніях досвідчені електрики виконують встановлення розеток у панельному будинку цілком за прийнятними цінами (і не тільки панельному, ознайомтеся з видами робіт нижче).

Вид робіт Од. вим. Ціна (грн.)
Демонтаж старої розетки шт. 35
Установка накладної розетки шт. 75
Установка підрозетника шт. 30
Установка внутрішньої розетки в готове місце шт. 70
Установка силової розетки шт. 250
Вирізка отвору і встановлення розподільчої коробки шт. від 85
Штроблення стін шт. від 35
Прокладка кабелю шт. від 20
Установка автомата шт. від 100

Як замовити встановлення або ремонт розетки Київ ?

Для замовлення просто наберіть нас за номером телефону, зазначеному нижче або залиште заявку на швидкий дзвінок і ми самі зв’яжемося з вами!

Небезпека старих розеток

Багато мешканців не замислюються про небезпеку старих настановних виробів. А це може призвести до найнепередбачуваніших наслідків. Монтаж розеток у будинку Києва буває просто гострою необхідністю (особливо в Хрущовках). Річ у тім, що розетки старого зразка просто не розраховані на потужність сучасних приладів. Зазнаючи непосильних навантажень, електроустановочні прилади починають плавитися, що призводить до замикання в електроланцюзі. У кращому випадку, вийде з ладу дорога побутова техніка. Але, на жаль, не рідкісне виникнення пожеж внаслідок використання старих зразків розеток. Ціна встановлення розеток і вимикачів у Києві вийде в рази дешевше, ніж доведеться усувати наслідки нещасних випадків.

Крім цього, розетки старого зразка найчастіше не мають третього заземлювального контакту, що також загрожує неприємними наслідками. Установчі вироби мають інші вхідні отвори, які не дають повною мірою увімкнути електроприлад.

Сучасне встановлення розеток відбувається за допомогою підрозетника. Раніше такий метод не завжди застосовувався. Підрозетник необхідний для надійної фіксації виробу і додаткового його захисту. Він являє собою пластиковий стаканчик, куди встановлюється задня частина розетки або вимикача. Як зчіплювальний елемент найчастіше використовують алебастр.

Причини, через які необхідна заміна розеток:

  • нові розетки і вимикачі безпечні у використанні;
  • зручність застосування (набагато зручніше і безпечніше, коли кожен електроприлад вмикається в окрему розетку);
  • помінявши одного разу електровстановлювальні прилади, замовнику забезпечено безпечне і тривале їх використання;
  • естетичний зовнішній вигляд (можна підібрати розетки до будь-якого інтер’єру);
  • зручне розташування (сучасне встановлення розеток у квартирі та офісі здійснюється на зручній відстані, приблизно 1 м. від підлоги, таке розташування є максимально комфортним).

Різновиди розеток

В основному використовуються такі види розеток:

  1. ПП (прихована проводка) або ВП (відкрита проводка);
  2. с/з або б/з (має контакт заземлення чи ні);
  3. 1-но, 2-х,3-х і більше гнізд.

Досвідчені електрики здійснюють монтаж і ремонт розеток найрізноманітнішого зразка. Вартість встановлення розетки завжди вигідна з нашою компанією! За необхідності можна не міняти електроустановочний прилад, а привести його в справний стан. Ремонт розеток Київ здійснюється швидко і не дорого.

Замовити розетки можна з різною кількістю входів. Найбільш затребувані 1-но і 2-х місні. Також часто використовують з 3-ма і 4-ма входами. У разі, коли є необхідність встановити більшу кількість розеток, використовується блочне з’єднання. Всі вироби вставляються в одну рамку. Це може бути горизонтальне або вертикальне виконання, на розсуд замовника.

Встановлення розеток у приватному будинку або квартирі Києва можливе в будь-якому колірному рішенні. Установчі вироби за потребою підбираються із заземленням або без. Можливий варіант із захисними шторками, особливо актуально це в будинках, де є маленькі діти.

У ванних кімнатах доцільно монтувати розетки з кришками. Це дає додатковий захист від вологи.

У промислових мережах необхідні спеціальні прилади, ціна встановлення трифазної розетки Київ також конкурентоспроможна.

Встановлення розеток у дерев’яному будинку Києва – завжди затребуване. У таких будинках використовують накладні вироби. Їхній асортимент досить широкий. Можливо підібрати блоковий варіант, який містить одночасно розетку і вимикач. Або кілька входів і подвійний вимикач. Блок може бути квадратного виконання або прямого, можливо підібрати колірне рішення під будь-яке дерево.

Встановлення розеток у панельному будинку Київ здійснюється під приховану проводку, так само як і в цегляному. Просвердлюється в стіні отвір зазвичай 68 мм, туди встановлюється стаканчик (установча розподільча коробка) і вставляється розетка або вимикач.

Можливе замовлення встановлення однієї розетки (тільки Київ).

Сучасні види розеток

Нині, крім різної колірної гами, розмаїття форм і кількості гнізд, широко використовують розетки і вимикачі блочного типу.

Популярні блоки, що містять у собі розетку з вимикачем, що димується. Димер – це регулятор світла. Тобто, споживач має можливість регулювати яскравість світлового приладу за допомогою простого тумблера.

Також дуже зручні блоки розетка плюс прохідний або перехресний вимикач. Такі прилади дають змогу, наприклад, вимкнути світло на подвір’ї будинку, перебуваючи при цьому в залі. Або вимкнути світло в коридорі, натиснувши вимикач із дитячої кімнати. Вартість встановлення розеток Київ вигідна, яку б комбінацію не вибрав замовник.

При будь-якій заміні електроустановочних виробів, рекомендовано звертатися до компетентних фахівців. Послуга встановлення розеток і вимикачів Київ – дасть змогу зробити будинок замовника комфортним і безпечним.

ШУКАЄТЕ ЧЕСНИХ І НАДІЙНИХ ЕЛЕКТРИКІВ?

Найкращі майстри електрики це ми!

Призначте виклик у зручний для вас час через онлайн форму

Телефонуйте просто зараз

(099) 470-82-19