flag

UA

Установка стабілізатора напруги

Установка стабілізатора напруги Київ: ціни 2022 і нюанси

Стрибки напруги, досить буденне явище для вітчизняних електромереж. Підвищення або зниження цього параметра вкрай негативно позначається на працездатності електроприладів, насамперед електроніки, аж до часткового або повного виходу з ладу. При цьому, електрообладнання з такими пошкодженнями не підлягає гарантійному ремонту. Причина полягає в порушеннях правил експлуатації, де вказані основні робочі характеристики електроустановок, зокрема, напруга. Саме для підтримки параметрів електропостачання в межах допустимого і потрібне встановлення стабілізатора напруги, як у квартирах або приватних будинках, так і на промислових об’єктах.

Що впливає на вартість встановлення стабілізатора напруги

На практиці встановлення стабілізатора напруги у квартирі може мати різну вартість, яка залежить від таких факторів:

  • Розташування стабілізатора і відстань до ввідного щита;
  • Штроблення стін і висвердлювання наскрізних отворів у несучих будівельних конструкціях;
  • Додаткові роботи з комутації ліній у розподільчому щиті тощо.

Визначити точніше, стільки коштує встановлення стабілізатора напруги і ціни на інші послуги можна з таблиці нижче:

Вид робіт: Ціна (Грн)
Установка стабілізатора напруги від 600

Різновиди стабілізаторів напруги для побутової електромережі

Вибір стабілізатора напруги рекомендується здійснювати за такими параметрами:

  • Кількість фаз – для будинку або квартири найчастіше використовують однофазні моделі, для домашніх майстерень і невеликих виробництв – трифазні;
  • Точність стабілізації – цей параметр є ключовим, якщо до електромережі підключається чутливе електронне обладнання: комп’ютери, сервери, засоби звукозапису, лабораторне обладнання тощо;
  • Форм-фактор і експлуатаційні вимоги – габаритні розміри, вага, ступінь тепловиділення тощо.

Від цих та інших чинників залежить, де буде проведено встановлення стабілізатора напруги в Києві, а також особливості монтажу.

Для стабілізації напруги використовують такі типи обладнання:

  • Електромеханічні;
  • Ступінчасті – релейного типу;
  • Електронні – у схемах можуть використовуватися семистори або тристори;
  • Ферорезонансні;
  • Інверторні.

Простому користувачеві немає необхідності розбиратися в принципах дії та особливостях функціонування стабілізаторів перерахованих типів, а також у численних моделях і виробниках. Основні відмінності в експлуатаційних характеристиках, переваги і недоліки, особливості та вимоги виробників, яких слід дотримуватися, щоб правильно встановити стабілізатор напруги в Києві, відомі досвідченим професійним електрикам, які працюють в нашій компанії.

Особливості встановлення та правила експлуатації

Існують ключові моменти, відповідно до яких проводять монтаж стабілізатора напруги в приватному будинку або квартирі:

Вибір місця встановлення стабілізуючого обладнання є одним із найважливіших моментів. Залежно від потужності і типу стабілізатора температурний режим його експлуатації може досить істотно відрізнятися. Більшість моделей для побутового використання функціонують при температурах +5°С…+40°С. Це слід враховувати під час вибору пристрою для встановлення на дачі або інших неопалюваних приміщеннях. Крім того, пристрій не можна розташовувати на відстань менше ніж 1 м від джерела тепла і в зоні інтенсивного освітлення сонячним світлом.

Важливим фактором є забезпечення інтенсивної вентиляції стабілізаційного обладнання. Повітряний потік повинен вільно циркулювати, виводячи надлишки тепла через спеціальні вентиляційні отвори в корпусі. Ці отвори не повинні бути закриті різними предметами, декоративними панелями або будівельними конструкціями, а мінімальна відстань від них до будь-яких поверхонь має становити щонайменше 15-20 см.

Підключення стабілізаторів у водному щитку ті здійснюється до клемних роз’ємів відповідно до схем, наданих виробниками. При цьому в обов’язковому порядку здійснюється заземлення обладнання з відповідного роз’єму або корпусного контакту на заземлювальну шину. Порушення перерахованих правил може призвести до неправильної роботи і виходу обладнання з ладу, що зі свого боку потребуватиме ремонту стабілізатора напруги або його повної заміни.

ШУКАЄТЕ ЧЕСНИХ І НАДІЙНИХ ЕЛЕКТРИКІВ?

Найкращі майстри електрики це ми!

Призначте виклик у зручний для вас час через онлайн форму

Телефонуйте просто зараз

(099) 470-82-19